مدیریت ارتباط با مشتریان

قابلیتهای نرم افزار ارتباط با مشتری

6 آگوست, 20200 کامنت CRM , مدیریت ارتباط با مشتریان

قابلیتهای نرم افزار ارتباط با مشتری

مشتریانی که  احتمال زیادی دارد محصول شما را بخرند می توانند به عنوان فرصت نامیده شوند. آنها اهمیت بسیار زیادی دارند.چون احتمال اینکه به مشتری تبدیل شوند وجود دارد.

ادامه مطلب : فرصت فروش – Opportunities

پورتال مشتری به شما کمک می کند تا  بتوانید ارتباط خود با مشتریانتان را مدیریت کنید. امکاناتی مثل پرسش های متداول ، فاکتورها، پیشفاکتورها، محصولات، خدمات، اسناد،  فروش محصول و پروژه هایی که مرتبط با آنها یا سازمان آنها هست 

ادامه مطلب پورتال مشتریپورتال مشتری

با استفاده از ماژول قراردادهای خدمات،شما می توانید قراردادهای پشتیبانی مجموعه خود را مدیریت نمایید.در این ماژول امکاناتی وجود دارد که شما می توانید زمانبندیهای مرتبط با پشتیبانی و یا درخواست های خدماتی که از سمت مشتری و مرتبط با آن قرارداد است را در یک کارتابل مجزا مدیریت نمایید.

قراردادهای خدماتقراردادهای خدمات – Service Contracts

این یک ابزار قدرتمند جهت مدیریت و گارانتی محصولات شماست و با استفاده از این ابزار مشتری مرتبط با آن محصول می تواند اقدام به درخواست خدمات و ارسال و دریافت تیکت از طریق پورتال مشترکین نماید. با استفاده از پرونده های فروش محصول می توان مدت زمان گارانتی محصول را مدیریت نمود و  سوابق مرتبط با سرویس دهی به مشتریان را در پرونده ثبت نمایید

پرونده فروش محصول

پرونده فروش محصول

تحویل نرم افزار CRM ابری به شما به صورت فوری میباشد.

لینک دسترسی مخصوص crm شما به همراه نام کاربری و پسورد برای شما به صورت تیکت و ایمیل ارسال میگردد.

  مشتریان شما چه از لحاظ میزان خرید و یا بازه های زمانی خرید و…در یک سطح نیستند.
برای ارائه خدمات متفاوت و قیمت ها و تخفیف های مختلف برای هر دسته از مشتریان ، با استفاده از دفترچه های قیمت در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می  توانید برای هر دسته از مشتریانتان یک دفترچه قیمت مجزا ایجاد نمایید.

دفترچه های قیمتcrmدفترچه قیمت

این ماژول به تیم فروش شما کمک می کند تا همه محصولات و خدماتی که باید تولید، حمل و… شود را بر طبق قیمت و تاریخ توافق شده پیگیری نمایند. سفارش فروش شامل شماره سفارش فروش، سفارش خرید، فاکتور دوره ای، آدرس صورت حساب و آدرس تحویل، محصولات یا خدمات، قیمت ها، مالیات و.. می باشد.

سفارش فروشسفارش فروش

از طریق یکپارچگی بین سی آر ام و ایمیل شما می توانید مستقیما از طریق نرم افزار سی آر ام برای مشتریان خود ایمیل ارسال کنید. این ایمیلها در سوابق فعالیتهای انجام شده برای مشتری نگهداری می شود. جالب اینجاست که در صورتی که مشتری ایمیل ارسال شده شما را پاسخ دهد، پاسخ وی نیز در سی ار ام و در سوابق مشتری نگهداری می شود.

اطلاعات و مدارکی که از مشتریان دریافت می کنیم از جمله مهم ترین اطلاعاتی است که می تواند در مدیریت ارتباط با مشتریان مورد استفاده واقع شود. با توجه به نوع سازمان و تنوع بازارهای هدف مجموعه مستندات هر مشتری متفاوت می باشد.

مدیریت اسناد

ارزیابی سرنخ های فروش می تواند باعث شود اطمینان پیدا کنیم که سرنخ فروش دارای ارزش پیگیری و واجد شرایط لازم برای تبدیل شدن به فرصت فروش است و با استفاده از فیلد های موجود مراحل تبدیل سرنخ به مخاطب را پیش ببریم .

crm به شما امکان تنظیم مالیات داخلی و بین المللی را می دهد.  تنظیم مالیات ، در هنگام ایجاد فاکتور، پیش فاکتور، سفارش خرید، سفارش فروش قابل انتخاب می باشد.

ماژول شرط ویتایگر به شما امکان پیکربندی قالب های منحصر به فرد برای انواع مختلف رکوردها را می دهد. مدیر سیستم همچنین می تواند مشخص کند کدام فیلدها یا بلوک ها بر اساس کدام مقادیر فیلدهای دیگر نمایش داده شود. این افزونه از قابلیت های گردش کار ویتایگر ساخته شده  و برای فیلد هایی که باید نمایش پنهان و یا اجباری شود

ادامه مطلب ماژول فرم های شرطی 

فیلترها یا نماها جهت جدا کردن رکوردهای مورد نظر از میان دیگر رکوردها و انتخاب آنها در یک بخش متفاوت به کار می روند. برای مثال شما می توانید سریعاً تمام رکوردها را در یک ناحیۀ خاص فیلتر کرده

ادامه مطلب فیلترهای شخصیآموزش ماژول فرم های شرطی ویتایگرساخت فیلترهای شخصی

 سازمان های برای ارتباط مخاطبین، به عنوان کارمند آن سازمان مرتبط می شوند. سازمان همیشه لازم نیست به عنوان یک مشتری باشد .

سوالات تکراری و کلیدی که برای مشتری ها ایجاد می شود را شناسایی کنید. و به عنوان سوالات متداول در پورتال مشتریان بایگانی کنید .

دانلود ماژول PDF ساز رایگان با توجه به نیاز کاربران امکانات و ویژگی های گوناگونی دارد که نیاز اولیه کاربران مانند خروجی فاکتور به صورت pdf  را مرتفع می سازد.

رکوردهایی که از دیگر ماژول ها حذف می شوند در این بخش نگهداری می شوند.که شبیه به یک آرشیو از موارد حذف شده عمل می کند و به شما کمک می کند هرموقع که بخواهید آنها را بازیابی کنید.کار با سطل بازیابی برای  مواقعی که اتفاقی رکوردهای مهم را حذف می کنیم اهمیت مهمی دارد.

 این شمسی سازی در تمام ماژول ها و هر جایی که تاریخ را بعنوان ورودی می گیرید یا نمایش می دهد به صورت تقویم شمسی نماش داده میشود.شامل تاریخ گزارشات ، فاکتور ، ثبت  …

تامین کننده شخص یا سازمانی است که محصولات یا خدمات را برای سازمان شما تأمین می کند. تامین کننده همچنین می تواند یک تولید کننده یا توزیع کننده هم باشد .

سرنخ هنگامی به وجود می آید که سازمان شما برای حداقل یکی از محصولات یا سرویس ها  ، اطلاعات تماس فردی را که علاقه مند به خرید یا حتی کسب اطلاعات بیشتر راجع به آن محصول یا سرویس است ، بدست آورد

ادامه مطلب سرنخ ها فروش

سرنخ فروش

 شما  می توانید یک پوشۀ شخصی بسازید تا گزارش های خود شامل نام گزارش ، اطلاعات کسب شده توسط تیم فروش ، اطلاعانت مخاطب یا محصول سابقه خرید و فروشو… را دردر قالب گزارش  آن ذخیره کنید.

یک فرم ایجاد کنید و آن را در وب سایت خود قرار دهید. در نتیجه اطلاعات کاربران شما به عنوان سرنخ در نرم افزار جمع آوری خواهد شد و در قسمت سرنخ ها ثبت خواهد شد. 

ادامه مطلب وب فرم ساخت وب فرم CRM

شما میتوانید تمامی سرویس ها شامل نصب ، پشتیبانی ، خدمات پس از فروش ، تعمیرات و … را به صورت دستی در crm وارد نمایید و قیمت مرتبط با هر سرویس را وارد نمایید.

کمپین های تبلیغاتی به تیم بازاریابی شما اجازه برنامه ریزی و اجرای  بازاریابی انبوه را می دهد. سی آر ام کمک می کند تا با انتخاب لیستی از سرنخ ها، مخاطبان، فرصت ها و سازمان ها کمپین های بازاریابی موثر ایجاد کنید

ادامه مطب کمپین ها

لطفا امتیاز دهید.
0 از 0

نوشته مرتبط

آموزش ماژول فرم های شرطی ویتایگر

24 آگوست, 20201 لایکUncategorized @fa, ,

آموزش ماژول فرم های شرطی ویتایگر آموزش ماژول ها آموزش ماژول فرم های شرطی ویتایگر ماژول فرم های شرطی ویتایگر ابزاری است که به شما امکان پیکربندی قالب های منحصر به فرد برای انواع مختلف رکوردها را می دهد. مدیر سیستم همچنین می تواند مشخص کند کدام فیلدها/ بلوک ها بر اساس کدام مقادیر فیلدهای دیگر …

ادامه مطلب
سفارش فروش

22 آگوست, 20201 لایکUncategorized @fa,

سفارش فروش در نرم افزار CRM  شما امکان ثبت سفارش فروش را دارید.این بدان معناست که کارشناس فروش مجموعه شما پس از اقدام به ثبت سفارش فروش یک محصول  آن را بطور مثال برای واحد تولید و یا تامین ارسال نماید.این امر سازمان شما را جهت برنامه ریزی تولید و تامین مواد اولیه و یا …

ادامه مطلب