درباره پارسه پلاس

درباره پارسه پلاس

پارسه پلاس ، در اندیشه آینده و همیشه به دنبال توسعه قابلیتهای یک مرکز تلفن حرفه ای میباشد. ما با اندیشه مجازی سازی در راهکارهای مخابراتی برای استفاده سارمانها با هر اندازه ای است.
پارسه پلاس، توزیع کننده 3cx آلمان و اولین شرکت ارائه کننده سرویس تلفن اینترنتی یا میزبانی مرکز تلفن ویپ Hosted PBX در ایران.

نماینده انحصاری فنویل در ایران

فنویل یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات VoIP است که به یکی از بزرگترین و محبوب ترین مارک های VoIP در سراسر جهان تبدیل شده است.

مرکز تلفن 3cx

تضمین کسب رضایت شما
اطلاعات بیشتر

توزیع کننده انحصاری ۳CX

3CX برترین مرکز تلفن نرم افزاری یا IPPBX قابل نصب روی سیستم عامل ویندوز و لینوکس میباشد...

مرکز تلفن 3cx

تضمین کسب رضایت شما
اطلاعات بیشتر

توزیع کننده انحصاری KENBOTONG

کنبوتونگ بزرگ ترین تولید کننده آنتن های وایرلس در دنیا میباشد که از سال ۱۳۷۴ محصولات خود را در ایران توزیع مینماید.

مرکز تلفن 3cx

تضمین کسب رضایت شما
اطلاعات بیشتر

پشتیبانی

چابکی در ارائه خدمات پشتیبانی فنی ویپ. ایمان به این اصل که مشتری، سرمایه گران بها و مایه حیات هر شرکت است و خدمات پس از فروش را مهمترین فرآیند در جذب و نگهداری مشتریان خود می داند. با بهره گیری از دانش و تجربیات شرکت های خارجی و کارشناسان خبره در زمینه مخابرات در ارائه خدمات به صدها مشتری، میکوشد تا شیوههای موثرتری را در پشتیبانی از خدمات خود در پیش گیرد.

ما حرفه ای ها را استخدام می کنیم.

یافتن راه‌حل‌های جدید برای مسائل پیچیده‌ی روز، هر روز دشوارتر از قبل می‌شود.
لزوم تشکیل تیم‌ها و کارگروهی در سازمان‌ها، اهمیت مطالعه روی مقوله کار تیمی را آشکار‌تر می‌سازد.
هنگامی‌که تیم‌ها موفق باشند، دارای توان مضاعف برای ارائه بسیاری از مزیت‌ها همانند انعطاف‌پذیری و خلاقیت فزاینده هستند. چنانچه با شکست مواجه شوند، منابع قابل توجهی را تلف کرده اند. از این رو، سازمانها باید به حداکثر کردن احتمال موفقیت تیم‌ها توجه کنند. یکی از ساده‌ترین راه‌های انجام این امر، تمرکز بر اعضای تیم است.
در واقع موفقیت یک تیم موکول به داشتن ترکیب بهینه از افرادی است که در همکاری با یکدیگر توانا باشند. باتوجه به این موضوع چگونگی انتخاب پرسنل برای این تیم‌ها امری بسیار مهم و اساسی است که نیازمند تحقیقات بیشتر متخصصان منابع انسانی است.

کارشناسان ما حرفه ای هستند.

تا به امروز موفق شده ایم در بالاترین سطح به ارائه ی خدمات تخصصی ادامه دهیم. جالب است بدانید صرف نظر از مسائل حرفه ای، هدف اصلی ما ارتقای سطح راه اندازی یک برند از صفر تا صد در ایران است و طی سالیان اخیر موفق شده ایم این کار را با افزایش سطح استانداردهای تیم خود و رساندن آن به بالاترین سطوح بین المللی انجام دهیم .

امید واریم با کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری شاهد رشد اقتصادی بهتری باشیم. با درک مزایا و محدودیت ها، تعیین بهترین گزینه برای هر سازمان یا شرکت آسان تر می شود. اکنون با توجه به کسب اطلاعات لازم میتوانید انتخاب بهترین را داشته باشید. امید است این شرکت با اتکا به دانش حرفه ای و همکاری شرکای تجاری خارجی خود افتخار ارائه خدمت به شما را داشته باشد. با تقدیم احترام مجدد. جوان بختی – مدیرعامل
لطفا امتیاز دهید.
0 از 0