خدمات پیامک پارسه پلاس

سامانه جامع مدیریت پیامک پارسه پلاس
پیامک متنی یک راه آسان، ارزان و جذاب برای ارتباط گیری با مشتریان و همکاران است.

همچنان ، ارسال انبوه پیامک متنی یکی از سرویس‌های پرکاربرد برای شرکت‌ها، سازمان‌ها و افرادی است که می‌خواهند خدمات و محصولات‌شان را با کمترین هزینه ارائه نمایند. 

پیامک ، پیام کوتاه و یا SMS نه آنقدر مثل تبلیغ در رسانه ملی، رسمی است و نه آنقدر مثل تبلیغ در شبکه‌های ارتباطی اینترنتی غیر رسمی است.

با توجه به هزینه اندک تبلیغات پیامکی نسبت به سایر روشهای موجود یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما استفاده از سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه یا همان پنل SMS است.

در واقع پنل نرم افزاری تحت وب است که پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد محیط آن خواهید شد.


 

پنل پیامک پارسه پلاس ابزاری جهت ارتباطات جمعی و ارسال پیامک های اطلاع رسانی و تبلیغات است که در قالب یک وب سایت در محیط اینترنت تعبیه شده و بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار جانبی قابلیت ارسال و دریافت پیامک را فراهم میکند.

 

فعالسازی پنل پیامک پارسه پلاس

برای فعالسازی پنل پیامک لطفا فرم ثبت نام را تکمیل و سپس با نام کاربری و رمز عبوری که دریافت می کنید وارد پنل پیامک شوید پس از تکمیل اطلاعات و انتخاب شماره می توانید پنل خود را شارژ و آن را استفاده نمایید.

خدمات پیامک پارسه پلاس - 1.0 out of 5 based on 2 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 

پارسه پلاس عضو رسمی اتحادیه مخابرات ، سازمان نظام صنفی رایانه کشور و توزیع کننده انحصاری مراکز تلفن ویپ 3CX آلمان و فنویل در ایران و اولین شرکت ارائه دهنده خدمات مراکز تلفن اینترنتی یا Hosted PBX در ایران میباشد.

  • تهران بلوار مرزداران خیابان ناهید کوچه گلستان5 پلاک33 ساختمان پارسه پلاس
  • 021-91005059 - 44226887
  • info [@] pbx.co.com