پورتال مشتری

پورتال مشتری

18 آگوست, 20200 کامنت CRM

پورتال مشتریان چیست؟

پورتال مشتریان این قابلیت را به مشتریان شما می دهد تا در مورد هر مسئله بتوانند تیکت ارسال کنند. آن به شما کمک می کند تا ارتباط سالمی را با مشتریان مدیریت کنید. آن همچنین به آنها اجازه دیدن پایگاه دانش(پرسش های متداول)، فاکتورها، پیش فاکتورها، محصولات، خدمات، اسناد، مخاطبان، اکانت ها، پرونده های فروش محصول و پروژه هایی که مرتبط با آنها یا سازمان آنها هست را اگر فعال شده باشد را می دهد.
مدیر می تواند تب ها را مرتب سازی نماید، آنها را فعال یا غیر فعال کند، دسترسی کاربران را به ماژول ها تعیین کند و فرد یا گروهی را به عنوان عامل پیش فرض بخش تیکت ها تعیین نماید.

تنظیم پورتال مشتری

پورتال مشتری این امکان را می دهد که اطلاعات مرتبط با مشتریان خود را با آنها به اشتراک بگذارید. زمانی که یک مخاطب ایجاد می شود، اگر تیک گزینه کاربر پورتال را بزنید، به آدرس ایمیل اصلی وی رمز ورود به پورتال به صورت اتوماتیک پس از ذخیره مخاطب ارسال می گردد. در همین قسمت نیز می توانید تاریخ شروع و پایان پشتیبانی را مشخص کنید.برای تنظیم پورتال مشتریان در ویتایگر، از منوی تنظیمات برنامه و در بخش بلوک سایر تنظیمات بر روی پورتال مشتری کلیک کنید.

آدرس پورتال مشتری

آدرسی که پورتال مشتری در آن آدرس راه اندازی شده و مشتری از طریق آن وارد پورتال می شود.
یک کاربر یا گروه انتخاب کنید تا تیکت های برجسته شده توسط مشتری از پورتال مشتری به وی واگذار شود.
برای ارسال ایمیل باید تنظیمات سرور خروجی اعمال گردد.
اگر گزینه عدم ارسال ایمیل برای این کاربر تیک خرده باشد ایمیل ارسال نمی شود.
کاربر فقط در بازه تاریخ مشخص شده قابلیت ورود به سامانه را دارد.

لطفا امتیاز دهید.
0 از 0

نوشته مرتبط

آموزش ماژول فرم های شرطی ویتایگر

24 آگوست, 20200لایکراهنما و مستندات آموزشی مرکز تلفن ویپ 3CX, ,

آموزش ماژول فرم های شرطی ویتایگر آموزش ماژول ها آموزش ماژول فرم های شرطی ویتایگر ماژول فرم های شرطی ویتایگر ابزاری است که به شما امکان پیکربندی قالب های منحصر به فرد برای انواع مختلف رکوردها را می دهد. مدیر سیستم همچنین می تواند مشخص کند کدام فیلدها/ بلوک ها بر اساس کدام مقادیر فیلدهای دیگر …

ادامه مطلب
سفارش فروش

22 آگوست, 20200لایکراهنما و مستندات آموزشی مرکز تلفن ویپ 3CX,

سفارش فروش در نرم افزار CRM  شما امکان ثبت سفارش فروش را دارید.این بدان معناست که کارشناس فروش مجموعه شما پس از اقدام به ثبت سفارش فروش یک محصول  آن را بطور مثال برای واحد تولید و یا تامین ارسال نماید.این امر سازمان شما را جهت برنامه ریزی تولید و تامین مواد اولیه و یا …

ادامه مطلب