قابلیتها و امکانات تلفن داخلی در مرکز تلفن 3cx

3cx یک مرکز تلفن پیشرفته برپایه سیستم نرم افزاری که با تمامی تلفنهای معروف و SIP Trunkهای ایرانی و خارجی سازگاری کامل دارد.


همیشه در دسترس باشید

شما میتوانید هر کجا پاسخگوی داخلی خود باشید به عنوان مثال زمانی که بیرون از شرکت هستید با اتصال تلفن همراه شما به اینترنت 3G یا 4G میتوانید داخلی خود را پاسخگو باشید یا تماسهایتان را به همکارانتان هر کجا که هستند انتقال دهید.


هزینه هایتان را کاهش و سودتان را افزایش دهید.

3cx قابلیتهای بسیار جدیدی در جهت بهبود خدمات به مشتریان و افزایش بهره وری برای شما مهیا نموده است. این قابلیتها ضمن افزایش بهره وری موجب کاهش هزینه های شما تا ۸۰٪ خواهد شد.


تلفن های داخلی, بدون محدودیت جغرافیایی

با استفاده از ایمنترین سیستم تلفنی دنیا میتوانید به گستره اینترنت تلفنهای داخلی خود را بهم متصل نمایید. هر کجا که اینتر نت داشته باشید میتوانید داخلی های خود را به آسانی راه اندازی کنید.

قابلیتها و امکانات داخلیها

ساخت و ایجاد داخلی در چند ثانیه

کافیست شماره تلفن داخلی و اسم شخص صاحب داخلی را در قسمت Extentions وارد نمایید و OK کنید. داخلی شما ساخته شد و آماده استفاده است.

بدون نیاز به دانش خاص

مرکز تلفن ویپ 3cx  یک محصول تجاری است که با هدف راهبری و کاربری آسان ساخته شده است. کارشناسان ما پیچیده ترین کارها را در ساده ترین محیط برای شما انجام میدهند.

زنگ خوردن همزمان داخلی و تلفن همراه شما

با وارد کردن شماره موبایل خود در تنظیمات داخلی همزمان با زنگ خوردن داخلیتان گوشی موبایل شما هم زنگ میخورد.

دسترسی به محیط کاربری برای هر داخلی

هر کاربر تلفن یا داخلی دارای پنل شخصی تنظیمات خود است و با ورود به آن میتواند تنظیمات مربوط به خود را انجام دهد.

Click to Call - Click to Meet

با این قابلیت شگفت انگیز شما میتوانید با ارسال یک لینک و یا قراردادن آن در وب سایت  ، بدون نیاز به برنامه خاصی تحت وب مکالمه تصویری یا صوتی داشته باشید.

دریافت پیام صوتی Voice Email

در زمانی که در دسترس نیستید و یا با تنظیم خودتان میتوانید تماسهای ورودی خود را به صندوق صوتی خود هدایت نمایید. این تماسها به چندین روش مختلف در دسترس شماست.


انتقال تماس

انتقال درصورت عدم پاسخگویی

انتخاب کنید ، درصورتیکه پس از چند ثانیه یا زنگ تماس را پاسخ ندادید تماس به کجا منتقل شود؟ به منشی ، به پیامگیر صوتی ، به شماره همراه شما ، به همکار دیگر . . . 

انتقال تماس به صندوق صوتی

یکی از گزینه هایی که برای انتقال تماس مهیاست انتقال به پیامگیر صوتی است. این پیامها به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال میگردد.

انتقال تماس به منشی

درنظر داشته باشید یک مدیر عامل نباید به صورت مستقیم جواب سایر کارمندان را بدهد . این قابلیت یکی از کاربردهای سیستم تلفنی قدرتمند 3cx میباشد.

انتقال تماس به شماره بیرون از شرکت

پشت میز خود در شرکت نیستید و میخواهید تماسهای ورودی را به شماره تلفن ثابت یا موبایل در بیرون از شرکت هدایت کنید.

قبول تماس پشت خطی Call Wating

با فعال نمودن قابلیت انتظار مکالمه یا call waiting در زمانی که در حین مکالمه هستید سایر تماسها را ببینید و مدیریت کنید.

شخصی سازی پیامهای خوش آمدگویی

زمانی که پاسخگوی داخلی خود نیستید با صدای خود برای تماس گیرندگان پیام بگذارید و از آنها با صدای خود بخواهید بعدا با شما تماس بگیرند یا پیام بگذارند.


داخلیهای شما در ادارات تابعه

همه چیز مهیاست Provisioning

برترین تیم فنی مخابراتی و برنامه نویسی محیطی کاربر پسند را طراحی کرده اند که شما بدون نیاز به دانش فنی SIP  و ویپ میتوانید هرکجا داخلی خود را اضافه نمایید.

تنظیم داخلی با یک ایمیل

با انتخاب داخلی مورد نظر و فشردن دکمه Send Welcome Email  تنظیمات به صورت اتوماتیک برای کاربر شماره تلفن داخلی ارسال میگردد. کاربر کافیست فایل پیوست ایمیل را بازکند تا تنظیمات کامل بر روی دستگاه اجرا شود. 

STUN و SBC

توزیع داخلیهای شما بدون محدودیتهای جقرافیایی میتواند با راهکارهای فنی STUN  و  SBC  با کیفیت صدای HD  انجام شود.


ضبط مکالمات

ضبط مکالمات داخلیها

شاید یکی از جذاب ترین راهکارها برای واحد های فروش و امور قرارداد ها ضبط مکالمات آن واحد باشد. کافیست شما در هر داخلی تیک ضبط مکالمات را بزنید.

دسترسی آسان مدیریت و شخص به تماسهای ذخیره شده

مدیریت میتواند به آسانی به تماسهای رکورد شده دسترسی داشته باشد و یا حتی اجازه دسترسی به پیامهای رکورد شده را به کاربر داخلی نیز بدهد.

مدیریت فضای ذخیره سازی مکالمات

شما میتوانید برای سیستم به صورت هوشمند مشخص نمایید که چه میزان از فضای ذخیره سازی (هارد دیسک) را برای ضبط مکالمات استفاده نماید.


کنفرانس تصویری و وبینار تصویری

کنفرانس تصویری

لطفا ازاکنون مدیریت و میزبانی جلسات خود را به ما بسپارید. زمانبندی هر جلسه به بهترین نحو و استفاده از بالاترین امکانات جانبی در دستان شماست.

جلسات تصویری

در هر کجا بدون نیاز به دستگاه خاص و یا نصب برنامه یا پلاگین شما میتوانید جلسات خود را 

کلیک کن ، تصویری مکالمه کن

با قراردادن لینک هر کاربر در سایت یا ارسال آن در شبکه های اجتماعی میتوانید میزبان تماس صوتی و تصویری مشتریان خود باشید.


کدکهای صوتی

بهره مندی از تنوع کدکها

G711, G722, GSM, Speex, ILBC

کدک G729

همانطور که میدانیم برترین فشرده سازی صوت توسط کدک G729  انجام میگردد و این کدک هزینه بردار است. شما با خرید هرکدام از لایسنسها میتوانید برای مکالمات خود از هزینه پرداخت شده توسط 3cx  استفاده نمایید.

لیست کدکها

۱


رمز نگاری مکالمات و تانل سفارشی

مکالمات تان را غیرقابل شنود کنید.

با استفاده از آخرین فناوریهای روز دنیا مانند SRTP شما میتوانید مکالمات خود را رمز نمایید و از شنود آن جلوگیری نمایید.

مزایای تانل 3cx

در ارتباطات تلفنی مرکز تلفن 3cx  از تانل خاص خود استفاده مینماید تا در محیط اینترنت و شبکه های بین راهی تاثیری بر کیفیت 

خودتان مدیریت کنید.

۱


ارتباط با سایر نرم افزارها

ارتباط آسان با CRM

به آسانی میتوانید مرکز تلفن ویپ خود را به بیش از ۱۴ CRM یا نرم افزار ارتباط با مشتریان متصل نمایید. این کار کمتر از یک دقیقه انجام میشود.

رابط API و WEB Services

درصورتی که نرم افزار مورد نظر شما در لیست از پیش آماده شده نیست میتوانید با رابط های قدرتمند AIP  و WEB Service  این ارتباط را بوجود آورید.

Call Flow Designer

نرم افزار جانبی طراحی چرخه تماس تلفنی است. در نظر بگیرید که  سیستم با لیست بدهکاران شما تماس بگیرد و میزان بدهی آنان را اعلام کند.


سایر قابلیتها

فعال و غیر فعال نمودن داخلی

به آسانی یک کلیک شماره از داخلیها را فعال و غیر فعال نمایید یا با فشردن یک دکمه تمامی نام کاربری و رمز عبور را تغییر دهید.

غیر فعال نمودن تماسهای خروجی

در مرکز تلفن ویپ 3cx  نیازی به برنامه نویسی نیست و شما میتوانید با تیک زدن یک داخلی قابلیت ارزشمندی مانند غیر فعال نمودن تماسهای خروجی پس از پایان ساعت اداری را فعال یا غیر فعال نمایید.

تماس با ورود رمز

در صورتی که تمایل به مراقبت از شماره گیری تماسهای خروجی داشته باشید میتوانید شماره گیری های خروجی را با ورود رمز محدود نمایید.

ارسال اعلانات به کاربر داخلی

تمامی رویدادها را میتوان درصورت تمایل به هر کاربر اطلاع داد مانند تماسهای از دست رفته جلسات و ....

مدیریت دفترچه تلفن شرکت

با ورود یک بار شماره تماس افراد یا مخاطبان شما میتوانید دفترچه تلفن ر را برای تمامی کاربران به اشتراک بگزارید.

مشاهده تماسها و گزارشات

گزارش گیری تماسهای از دست رفته - برقرار شده- ورودی و خروجی و گزارشات پیشرفته از توانمندیهای مرکز تلفن 3cx است.

پیام رسان و چت داخلی

پیام رسان متنی قابلیت دیگریست که مرکز تلفن 3cx برای شما به ارمغان آورده است و میتوان از آن مابین داخلیها استفاده نمود.

برنامه ریزی جلسات

شما میتوانید با ورود به محیط کاربرب خود جلسات صوتی و تصویری را برنامه ریزی کنید . سیستم به شما کمک مینماید این جلسات با حضور به موقع افراد برگزار گردد.

مدیریت داخلی

هر کاربر داخلی با ورود به محیط کاربرب خود میتواند امکانات ویژه ای را داشته باشد. تمامی این امکانات توسط مدیریت قابل تنظیم است.

 • تلفن های داخلی, بدون محدودیت جغرافیایی

  با استفاده از ایمنترین سیستم تلفنی دنیا میتوانید به گستره اینترنت تلفنهای داخلی خود را بهم متصل نمایید. هر کجا که اینتر نت داشته باشید میتوانید داخلی های خود را به آسانی راه اندازی کنید. توزیع داخلیهای شما بدون محدودیتهای جقرافیایی میتواند با راهکارهای فنی STUN و SBC با کیفیت صدای HD انجام شود.
 • همیشه در دسترس باشید

  شما میتوانید هر کجا پاسخگوی داخلی خود باشید به عنوان مثال زمانی که بیرون از شرکت هستید با اتصال تلفن همراه شما به اینترنت 3G یا 4G میتوانید داخلی خود را پاسخگو باشید یا تماسهایتان را به همکارانتان هر کجا که هستند انتقال دهید.
 • ساخت و ایجاد داخلی در چند ثانیه

  کافیست شماره تلفن داخلی و اسم شخص صاحب داخلی را در قسمت Extentions وارد نمایید و OK کنید. داخلی شما ساخته شد و آماده استفاده است. با انتخاب داخلی مورد نظر و فشردن دکمه Send Welcome Email تنظیمات به صورت اتوماتیک برای کاربر شماره تلفن داخلی ارسال میگردد. کاربر کافیست فایل پیوست ایمیل را بازکند تا تنظیمات کامل بر روی دستگاه اجرا شود.
 • بدون نیاز به دانش فنی

  مرکز تلفن ویپ 3cx یک محصول تجاری است که با هدف راهبری و کاربری آسان ساخته شده است. کارشناسان ما پیچیده ترین کارها را در ساده ترین محیط برای شما انجام میدهند.
 • با روش Provisioning همه تنظیمات از قبل آماده است

  برترین تیم فنی مخابراتی و برنامه نویسی محیطی کاربر پسند را طراحی کرده اند که شما بدون نیاز به دانش فنی SIP و ویپ میتوانید هرکجا داخلی خود را اضافه نمایید.
 • پنل تحت وب برای کاربران جهت دسترسی به امکانات سیستم ( با اجازه مدیر سیستم )

  هر کاربر تلفن یا داخلی دارای پنل شخصی تنظیمات خود است و با ورود به آن میتواند تنظیمات مربوط به خود را انجام دهد.تمامی این امکانات توسط مدیریت قابل تنظیم است.
 • دسترسی آسان مدیریت و شخص به تماسهای ذخیره شده

  مدیریت میتواند به آسانی به تماسهای رکورد شده دسترسی داشته باشد و یا حتی اجازه دسترسی به پیامهای رکورد شده را به کاربر داخلی نیز بدهد.
 • ضبط مکالمات داخلیها

  شاید یکی از جذاب ترین راهکارها برای واحد های فروش و امور قرارداد ها ضبط مکالمات آن واحد باشد. کافیست شما در هر داخلی تیک ضبط مکالمات را بزنید.
 • کنفرانس تصویری و وبینار تصویری

  تمامی داخلی ها میتوانند از سیستم ویدئو کنفرانس یا وبینار سیستم استفاده کنند و با صرفه جویی در سفر ها و زمان با کیفیت بسیار بالا به صورت چهره به چهره ارتباط برقرار کنند.
 • کنفرانس ویدئویی و جلسات منظم

  لطفا ازاکنون مدیریت و میزبانی جلسات خود را به ما بسپارید. زمانبندی هر جلسه به بهترین نحو و استفاده از بالاترین امکانات جانبی در دستان شماست.هر کاربر داخلی با ورود به محیط کاربرب خود میتواند امکانات ویژه ای را داشته باشد. تمامی این امکانات توسط مدیریت قابل تنظیم است.
 • ویدئو کنفرانس بدون نیاز به تجهیزات

  در هر کجا بدون نیاز به دستگاه خاص و یا نصب برنامه یا پلاگین شما میتوانید جلسات خود را با بهترین کیفیت ممکن برگزار نمایید.
 • Click to Call - Click to Meet

  با این قابلیت شگفت انگیز شما میتوانید با ارسال یک لینک و یا قراردادن آن در وب سایت ، بدون نیاز به برنامه خاصی تحت وب مکالمه تصویری یا صوتی داشته باشید.
 • شخصی سازی پیامهای خوش آمدگویی

  زمانی که پاسخگوی داخلی خود نیستید با صدای خود برای تماس گیرندگان پیام بگذارید و از آنها با صدای خود بخواهید بعدا با شما تماس بگیرند یا پیام بگذارند.
 • انتقال تماس درصورت عدم پاسخگویی

  انتخاب کنید ، درصورتیکه پس از چند ثانیه یا زنگ تماس را پاسخ ندادید تماس به کجا منتقل شود؟ به منشی ، به پیامگیر صوتی ، به شماره همراه شما ، به همکار دیگر . . .
 • انتقال تماس به صندوق صوتی

  یکی از گزینه هایی که برای انتقال تماس مهیاست انتقال به پیامگیر صوتی است. این پیامها به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال میگردد.
 • انتقال تماس به منشی

  درنظر داشته باشید یک مدیر عامل نباید به صورت مستقیم جواب سایر کارمندان را بدهد . این قابلیت یکی از کاربردهای سیستم تلفنی قدرتمند 3cx میباشد.
 • انتقال تماس به شماره بیرون از شرکت

  پشت میز خود در شرکت نیستید و میخواهید تماسهای ورودی را به شماره تلفن ثابت یا موبایل در بیرون از شرکت هدایت کنید.
 • قبول تماس پشت خطی Call Wating

  با فعال نمودن قابلیت انتظار مکالمه یا call waiting در زمانی که در حین مکالمه هستید سایر تماسها را ببینید و مدیریت کنید.
 • زنگ خوردن همزمان داخلی و تلفن همراه شما

  با وارد کردن شماره موبایل خود در تنظیمات داخلی همزمان با زنگ خوردن داخلیتان گوشی موبایل شما هم زنگ میخورد. این قابلیت فقط با زدن یک تیک در تنظیمات انجام میشود.
 • مدیریت فضای ذخیره سازی مکالمات

  شما میتوانید برای سیستم به صورت هوشمند مشخص نمایید که چه میزان از فضای ذخیره سازی (هارد دیسک) را برای ضبط مکالمات استفاده نماید.
 • بهره مندی از تنوع کدکها گرانقیمت مانند G729

  همانطور که میدانیم برترین فشرده سازی صوت توسط کدک G729 انجام میگردد و این کدک هزینه بردار است. شما با خرید هرکدام از لایسنسها میتوانید برای مکالمات خود از هزینه پرداخت شده توسط 3cx استفاده نمایید.
 • مکالمات تان غیرقابل شنود میشود.

  با استفاده از آخرین فناوریهای روز دنیا مانند SRTP شما میتوانید مکالمات خود را رمز نمایید و از شنود آن جلوگیری نمایید.
 • مزایای تانل 3cx

  در ارتباطات تلفنی مرکز تلفن 3cx از تانل خاص خود استفاده مینماید تا در محیط اینترنت و شبکه های بین راهی تاثیری بر کیفیت نداشته باشد.
 • فعال و غیر فعال نمودن داخلی

  به آسانی یک کلیک شماره از داخلیها را فعال و غیر فعال نمایید یا با فشردن یک دکمه تمامی نام کاربری و رمز عبور را تغییر دهید.
 • غیر فعال نمودن تماسهای خروجی

  در مرکز تلفن ویپ 3cx نیازی به برنامه نویسی نیست و شما میتوانید با تیک زدن یک داخلی قابلیت ارزشمندی مانند غیر فعال نمودن تماسهای خروجی پس از پایان ساعت اداری را فعال یا غیر فعال نمایید.
 • تماس با ورود رمز

  در صورتی که تمایل به مراقبت از شماره گیری تماسهای خروجی داشته باشید میتوانید شماره گیری های خروجی را با ورود رمز محدود نمایید.
 • ارسال اعلانات به کاربر داخلی

  تمامی رویدادها را میتوان درصورت تمایل به هر کاربر اطلاع داد مانند تماسهای از دست رفته جلسات و ....
 • مشاهده تماسها و گزارشات

  گزارش گیری تماسهای از دست رفته - برقرار شده- ورودی و خروجی و گزارشات پیشرفته از توانمندیهای مرکز تلفن 3cx است.
 • مدیریت داخلی

  هر کاربر داخلی با ورود به محیط کاربرب خود میتواند امکانات ویژه ای را داشته باشد. تمامی این امکانات توسط مدیریت قابل تنظیم است.

قابلیتها و امکانات تلفن داخلی در مرکز تلفن 3cx - 3.7 out of 5 based on 3 votes

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

نصب و راه اندازی مرکز تلفن ویپ


نصب و راه اندازی مرکز تلفن ویپ در شرکت شما

نصب و راه اندازی مرکز تلفن ویپ در شرکت شما ONPREMISE IPPBX voip
 • مشاوره ، طراحی و آموزش
 • نصب تخصصی و حرفه ای مرکز تلفن ویپ
 • اتصال خطوط تلفن شهری SIP Trunk , E1 خطوط 4 یا 5 رقمی
 • راه اندازی قابلیتهای بروز مرکز تلفنی VoIP
 • ارتباط با سایر نرم افزارها

قیمت ویژه : فقط ۱،۵ میلیون تومان قیمت : ۳ میلیون

مرکز تلفن ویپ در Cloud یا سانترال اینترنتی

مرکز تلفن اینترنتی - سانترال اینترنتی - hosted pbx - cloud pbx - ippbx
 • نصب و راه اندازی رایگان
 • ایمن و پیشرفته ترین مرکز تلفن ویپ آلمان
 • بدون نیاز به سرمایه گزاری و خرید تجهیزات
 • خرید و اتصال سریع خط تلفن شهری
 • تلفن گویا IVR، ضبط مکالمه، گزارشات
 • تلفن داخلی رایگان، فکس و ...

قیمت:  شروع از ۶ هزار تومان

 

پارسه پلاس عضو رسمی اتحادیه مخابرات ، سازمان نظام صنفی رایانه کشور و توزیع کننده انحصاری مراکز تلفن ویپ 3CX آلمان و فنویل در ایران و اولین شرکت ارائه دهنده خدمات مراکز تلفن اینترنتی یا Hosted PBX در ایران میباشد.

 • تهران بلوار مرزداران خیابان ناهید کوچه گلستان5 پلاک33 ساختمان پارسه پلاس
 • 021-91005059 - 44226887
 • info [@] pbx.co.com